En İyi 5 CM12 Teması

5.7.15 tarihinde Türker Pektaş tarafından yazıldı.

CM12 Themes
     Artık bir çok ROM CM12 tema motoru kullanıyor. Bu da bir çok ROM'da CM12 temalarını kullanabildiğimiz anlamına geliyor. Bugünkü yazımda sizler için en iyi CM12 temalarını derlemeye çalıştım. İçlerinde kendinize göre bir tema bulabileceğinizi düşünüyorum. Farklı model ve tipte temalarla bu yazımı okumanızı tavsiye ederim...
1) Colors
Colors
     Benim favori temalarımdan olan Colors bir çok uygulamanın yeni renklerle hayat bulduğu bir tema. Bir çok uygulamayı desteklemenin yanı sıra bir takım portlanmış uygulamayı da destekliyor. Uzun süreli kullanımlarda birebir.
Google Play: Colors

2) Forto
Forto
     Çok güzel başka bir tema daha. Koyu renk sevenler ve şarjım az gitsin diyenlerin tercihi olan bu tema da oldukça geniş bir uygulama yelpazesine sahip. Kullanmanızı tavsiye ederim.
Google Play: Forto

3) Gem Emerald
Gem Emerald
     Yeşil rengin Ağırlıklı olduğu Gem Emerald tek tip tema sevenler için üretilmiş. tüm uygulamaların aynı şekilde renklendirildiği Gem Emerald eski ve güzel bir tema.
Google Play: Gem Emerald

4) Project Black & White
Project Black
Project White
     Iphone tarzında bir görüntü elde etmek isteyenler için üretilmiş olan Project Black & White oldukça elit bir görselliğe sahip. Koyu tasarım isteyenler için Black, açık bir tasarım isteyenler için White.
Google Play: Project Black
Google Play: Project White

5) Voltare
Voltare
     Siyah ve pembenin mükemmel birleşimini yansıtan Voltare şarj dostu bir tema. Bedava versiyonu ve bağış paketi içeren versiyonu mevcut. İstediğinizi indirebilirsiniz.
Google Play: Voltare
Google Play: Voltare (Bağış)

     En güzel temaları sizler için derledim. Temaların fiyatlarına ve temalara ait görsellere linklerden ulaşabilirsiniz. Umarım beğenmişsinizdir. İyi kullanımlar...

Bunları Da Sevebilirsin

0 yorum